Державна підсумкова атестація

           У 2022 році строки проведення ДПА в основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 

         Атестація учнів 9-х класів буде проведена за місцем навчання школярів та виключно у письмовій формі. Завдання для проведення іспитів укладатимуться вчителями. 

        Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас) в 2022 році буде проведена з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором педагогічної ради школи з одного із навчальних предметів: української літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства, географії, біології, хімії, фізики або інформатики.

         Державна підсумкова атестація у старшій школі (11 клас) проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 23 травня по 17 червня 2022 року з чотирьох предметів:

        1) українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);

        2) математика ;

        3) іноземна мова або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); випускники можуть обирати один з цих двох навчальних предметів незалежно від профілю навчального закладу;

       4) предмет за вибором учня з одного із навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова, історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Учні, які третім предметом для проходження ДПА обрали іноземну мову, можуть обрати для проходження ДПА з четвертого предмета історію України і навпаки.

       Для визначення оцінок за ДПА зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи ЗНО або її частини залежно від предмета.

       Випускникам шкіл, які у поточному навчальному році отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту рівня B-1 – для загальноосвітніх навчальних закладів, B-2 – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, результати  іспиту з іноземної мови за бажанням зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата буде виставлена оцінка 12 балів.

        Результати зовнішнього оцінювання у вигляді оцінок за шкалою 1-12 балів будуть зазначені у відомостях результатів ДПА та передані школам в електронному вигляді.

Реєстрація на ЗНО

unnamed.png

Підготовка до ЗНО-2022

          Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 1 лютого  і триватиме до 1 березня. Для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання.

          Для реєстрації на ЗНО треба мати:

  • паспорт,

  • діючу адресу електронної пошти,

  • 2 фото 3х4 см.

      Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році матиме право безкоштовно скласти тести не більш ніж із п'яти навчальних предметів.