Вітаємо з перемогою ліцеїстів-членів МАН

Вітаємо наших учнів, юних дослідників Маріупольського технічного ліцею, з успішнм захистом проєктів на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!

Кізілова Дмитра, 10кл., секція: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології, тема «Програмно–апаратний комплекс «Smart Clean» - І місце.

Литвиненка Артема, 11кл.., секція комп'ютерні системи та мережі, тема «Система моніторингу стану екології навколишнього середовища «Ecoboard» - І місце.

Гапона Артема, 10кл., секція: технологічні процеси та перспективні технології, тема «Проєкт використання вітру як альтернативного джерела енергії на прикладі міста Маріуполь» - І місце.

Коломійчук Дар’ю, 9 кл., секція медицина, тема «Новий бінарний інгібітор резистентності Staphylococcus aureus» - І місце.

Сапарова Андрія, 10кл., секція охорона довкілля та раціональне природокористування, тема «Мембранний двокамерний фотобіореактор з системою рециркуляції газів» - І місце.

Шостак Анастасію, 11кл., секція: ветеринарія і зоотехнія, тема «Онлайн сервіс діагностики та профілактики ортопедичних хвороб» - І місце.

Степанова Максима, 11кл., секція матеріалознавство, тема «Вдосконалення конструкції теплої підлоги за рахунок вибору матеріалів з кращими властивостями» - І місце.

Морозова Михайла, 9кл., секція науково-технічна творчість та винахідництво,тема «Система демпфування коливань вантажу мостового крану» - І місце та секція: електроніка та приладобудування, тема «Використання нових методів у виготовленні дзеркального телескопа» - ІІ місце.

Тертишника Артема, 11кл., секція Internet-технології та WEB-дизайн, тема «Сервіс розумних нотаток «Neonotes» - ІІ місце.

Беденко Єлизавету, 10кл., секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження, тема «Приазовська вітрова електростанція» - ІІІ місце.

Чернікову Наталію, 9кл., секція агрономія,тема «Вторинні метаболіти Streptomyces sp. як фактори біоконтролю фітопатогенів» - ІІ місце.

Стародубцеву Маргариту, 8кл., секція Internet-технології та WEB-дизайн, тема «Калькулятор для мобільних пристроїв з голосовим помічником» - ІІІ місце.

А також їхніх керівників: Бикова А.О., Пономарчука В.В., Склярову Т.Г. Каменщикову О.В., к.т.н. Іващенко В.Ю., проф., д.т.н. Чичкарьова Є.А., Лисих В.Г., методиста МЦНТТУМ, керівників гуртків Козлова В.В., Поспелова С.В., Бурлакова Б.В.