Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


з математики:

Дипломи І ступеню:

1. Дорошенко Роман, 9 клас

2. Горшков Глiб, 10 клас

3. Харін Микита, 11 клас

Дипломи ІІ ступеню:

1.Лахтін Володимир , 9 клас

2 Мартовська Олександра, 9 клас

3. Колесниченко Денис, 10 клас

4. Кац Олександр, 11 клас

5. Цема Владислав, 11 клас

Дипломи ІІІ ступеню:

1. Верцанова Вероніка, 8 клас

2. Азарова Софія, 9 клас

3 Малявіна Кіра, 9 клас

4. Толстіхін Михайло, 9 клас

5. Харчукова Софія, 9 клас

6. Осовський Микита, 9 клас

7. Кучеренко Артем, 10 клас

8. Стрельбицький Кирило, 11 клас

Учителі: Морілова Наталя Михайлівна, Тищенко Олена Іванівна, Требіна Олена Олександрівна

з фізики:

Дипломи І ступеню:

1. Ламбатов Володимир, 8 клас

2. Лахтін Володимир, 9 клас

3. Осовський Микита, 9 клас

4. Волосов Леонід, 10 клас

5. Павловський Ігор, 11 клас

Дипломи ІІ ступеню:

1. Морозов Михайло, 8 клас

2. Воронков Антон, 9 клас

3. Романюк Артем, 9 клас

4. Нікішов Валентин, 9 клас

5. Юрчук Дмитро, 10 клас

6. Гринько Анатолій, 10 клас

7. Красноруцька Марія, 11 клас

Дипломи ІІІ ступеню:

1.Мацук Ігор, 8 клас

2. Скоробогатько Кирило, 8 клас

3. Бабунашвілі Кирило, 9 клас

4. Толстіхін Михайло, 9 клас

5. Кізілов Дмитро, 9 клас

6. Данілов В`ячеслав, 9 клас

7. Жила Святослав, 10 клас

8. Вовченко Костянтин, 10 клас

9. Ваксман Тарас, 10 клас

10. Зав`ялов Кирило, 10 клас

11. Цема Владислав, 11 клас

Учителі: Нетьоса Ігор Володимирович, Шиманська Людмила Анатоліївна

з астрономії:

Дипломи І ступеню:

ВолосовЛеонід, 10 клас

Учитель Шиманська Людмила Анатоліївна

з хімії:

Дипломи І ступеня

1. Юрченко Микита, 10 клас

Дипломи ІІ ступеня

1. Мащенко Ярослав,8 клас

2. Паращенко Михайло, 9 клас

3. Назаренко Микита,11 клас

4. Рязанов Кирило, 10 клас

Учителі: Безродня Ірина Вікторівна, Кошкер Антоніна Йосипівна

з англійської мови:

Дипломи ІІ ступеню:

1. Юхименко Вероніка, 8 клас

2. Азарова Софія,9 клас

3. Мартовська Олександра, 9 клас

4. Литвиненко Артем, 10 клас

5. Зайцев Ігор, 10 клас

6. Чиркіна Марія, 11 клас

Дипломи ІІІ ступеню:

1. Кузнецов Богдан, 8 клас

2. Васін Дмитро, 8 клас

3. Михайлова Наталя, 9 клас

4. Осадчий Артем, 9 клас

5. Татаренко Поліна, 9 клас

6. Каруник Микита, 10 клас

7. Плінер Ксенія Дмитрівна, 11 клас

8. Веренінов Артем, 11 клас

Учителі: Целиковська Ірина Володимирівна, Вайзер Яна Валеріївна,

Куриленко Ольга Анатоліївна, Лукашенко Геннадій Вікторович,

Форман Оксана Олександрівна

з російської мови та літератури:

Дипломи І ступеню:

1.Чулков Артур, 11 клас

Дипломи ІІ ступеню:

1. Малявіна Кіра, 9 клас

2. Усанова Дар’я, 9 клас

Дипломи ІІІ ступеню:

1. Карпенко Єва, 8 клас

2. Сукрухо Олександра, 11 клас

Учитель Цибенко Лариса Гаріївна

з інформаційних технологій:

Дипломи ІІІ ступеню:

1. Додуляк Кирило, 9 клас

2. Кізілов Дмитро, 9 клас

3. Овчинніков Антон, 10 клас

4. Тюлякова Поліна, 9 клас

5. Ярьоменко Микита, 11 клас

Учителі: Биков Андрій Олександрович, Міроненко Анастасія Ігорівна

з інформатики:

Дипломи І ступеню:

1.Стрельбицький Кирило, 11 клас

Дипломи ІІ ступеню:

1. Кізілов Дмитро, 9 клас

2. Литвиненко Артем, 10 клас

3. Тертишник Артем, 10 клас

4. Ярьоменко Микита, 11 клас

Дипломи ІІІ ступеню:

1. Ахмад Ілля, 9 клас

2. Кац Олександр, 11 клас

3. Людніков Андрій,9 клас

Учителі: Биков Андрій Олександрович, Міроненко Анастасія Ігорівна

з географії:

Дипломи ІІІ ступеня:

1. Корольов Іван, 10 клас

2.Вангелінов Владислав, 11 клас

Учитель Макарович Наталя Іванівна

з біології

Дипломи ІІ ступеня:

1. Багіров Алі, 10 клас

2. Волосов Леонід, 10 клас

3. Шандренко Данил, 8 клас

Дипломи ІІІ ступеня:

1. Клімова Олена, 11 клас

2. Мордовець Андрій, 11 клас

3. Яворський Володимир, 11клас

4.Горшков Гліб, 10 клас

5.Ганжа Ілля, 10 клас

6.Щербакова Надія, 9 клас

Учителі: Пономарчук В`ячеслав, Шевченко Світлана Анатоліївна

з екології:

1. Клімова Олена, 11 клас

Учитель Пономарчук В`ячеслав Вадимович

з української мови та літератури:

Дипломи І ступеню:

1. Беденко Єлизавета, 9кл.

Учитель Павленко Наталя Миколаївна

Дипломи ІІ ступеню:

1.Єфімова Маргарита,8кл.

Учитель Лісогор Інга Геннадіївна

Дипломи ІІІ ступеню:

1.Сукрухо Олександра. 11кл.

Учитель Літвіх Тетяна Павлівна