Вічно живе Шевченкове слово: перемога ліцеїстки у Міжнародному конкурсі


Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави. Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця. А з 2010 року, дев’ятий рік поспіль проводиться  Міжнародний мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

Гідно представила рідний край – Донецьку область – учениця Маріупольського технічного ліцею Беденко Єлизавета. За результатами фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка вона нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо Єлизавету та її вчительку української літератури Павленко Наталю Миколаївну!