Долучайся до онлайн-проєкту "Школа успіху. Маріуполь"

Бери участь в безкоштовному онлайн-проєкті для підлітків - локальна «Школа успіху. Маріуполь» та долучайся до проактивної спільноти твоєї громади вже цього місяця!

20-21, 27-28 листопада випускники 11-го проєкту «Школа успіху», який реалізовував Klitschko Foundation, Беденко Єлизавета та Гапон Артем організовують власний онлайн-проєкт.

Локальна «Школа успіху. Маріуполь» - це проєкт, який проводять випускники проєктів Klitschko Foundation у своїх громадах, щоб на практиці засвоїти здобуті знання, стати місцевими лідерами та отримати досвід проведення проєктів. Для жителів громади це шанс дізнатись більше про навички XXI століття, можливості саморозвитку, переваги неформальної освіти, а також знайти однодумців.

Онлайн-проєкт «Школа успіху. Маріуполь» відбудеться 20,21,27,28 листопада за допомогою платформи Zoom.

До участі запрошуються підлітки 13-17 років (вік - це доволі відносне поняття, тому якщо ви молодші або старші, але хочете взяти участь, то сміливо подавайте заявки).

Протягом проєкту учасники можуть:

- дізнатися більше про волонтерство та те, як можна долучитися до волонтерської діяльності;

- розвіяти міфи про ВІЛ, отримати перевірену інформацію щодо ВІЛ-тестування, почути про діяльність equalityEAST від представників команди ком’юніті центру;

- отримати реальні інсайти щодо участі у волонтерських проєктах, програмах обміну та організації власних проєктів різних масштабів;

- почути про розвиток та важливість шкільного самоврядування;

- дізнатися про діяльність Координаційної ради старшокласників у Маріуполі, отримати важливі поради щодо організації подібних проєктів та того, як зібрати навколо себе активну молодь

- отримати багато крутих емоцій, знань та подарунків за активну участь


Подати анкету на участь можна за цим посиланням.


Контактна інформація:

Гапон Артем Віталійович Беденко Єлизавета Сергіївна

+380970727127 +380966252270

Інстаграм-сторінка проєкту


Для довідки:

Klitschko Foundation - благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.

Більше інформації за посиланням : https://www.klitschkofoundation.org/