Перемога ліцеїстів у фіналі Національного етапу "Еко-Техно Україна 2021"

Ліцеїсти Маріупольського технічного ліцею традиційно беруть активну участь і стають переможцями Національного етапу Міжнародного конкурсу "Еко-Техно Україна". Цей рік не стал виключенням.

За підсумками Конкурсу третій раз поспіль(!) під керівництвом талановитого педагога В'ячеслава Вадимовича Пономарчука, що постійно та наполегливо долучає своїх учнів до дослідницької роботи та надихає їх на нові відкриття, ліцеїсти нашого закладу стають Супер-фіналістами конкурсу! Щиро вітаємо ученицю 11 класу Клімову Олену, робота якої за темою "Виробництво бактеріальної целюлози на основі низько вартісних органічних субстратів" отримала високу оцінку жюрі. Олену запрошено на фінал Конкурсу, що відбудеться у 2021 році в Америці.

Високі досягнення на конкурсі також традиційно демонструють і вихованці Андрія Олександровича Бикова, який допомагає учням реалізовувати свої проєкти в галузі інформаційних технологій. Ібрахім Абдулазізов, учень 9 класу, дебютував з проектом "Створення програми "Mask detection" для розпізнавання облич з маскою і без маски на основі згорткової нейронної мережі" і отримав срібну нагороду.

Вітаємо ліцеїстів та педагогів з високими досягненнями та бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності і нових перемог!